Študuj kvalitne

Rozhodnutie dnes určí tvoje smerovanie na celý život.
Rozhodni sa správne! Ak si si nie istý/istá, sme vysoká škola, ktorá ti pomôže nájsť, v čom vynikáš. BISLA, ktorá sídli v Bratislave, ponúka kvalitné bakalárske štúdium v angličtine.

Podaj si prihlášku bezplatne

do 31. 3. 2024 (Akademický rok 2024/2025)

Ubytovanie:

BISLA ponúka ubytovanie pre študentov v Hoteli Astra (príjemné dvojlôžkové izby – 300€ za osobu/mesiac). Hotel zároveň ponúka možnosť mať raňajky a večeru za prijateľnú cenu. Hotel Astra sa nachádza 20 minút pešo od univerzity alebo 7 minút mestskou hromadnou dopravou. Pre viac informácií si pozrite web Hotelu Astra. Ak máte záujem, neváhajte nás kontaktovať na email: [email protected]

 Prečo Bisla ?

Získaj vedomosti zo sociálnych a humanitných vied a zaži skvelú atmosféru na našom kampuse. Okrem kvalitných kurzov v malých triedach (10-15 študentov), sa zdokonalíš aj v tzv. soft skills (intelektuálne a praktické zručnosti), ktoré sú v dnešnej dobe tak potrebné v zamestnaní a ďalšom štúdiu.

Zisti, čo ťa baví
Individuálny prístup
Semester v zahraničí
Na BISLE získaš všeobecný rozhľad vo filozofii a spoločenských vedách. Postupne sa rozhodneš, čomu sa chceš venovať Semináre s osobným prístupom namiesto prednášok. Každý študent má svojho akademického poradcu (tútora). Hongkong, Holandsko (Maastricht, Tilburg), Petrohrad, Japonsko
Prostredie Pokračuj ďalej
Nízke školné
 Historické centrum Bratislavy, moderná výbava, príjemná záhrada. Naši absolventi sú žiadaní: získaj dobrú prácu alebo pokračuj v štúdiu na popredných svetových univerzitách. Vďaka sponzorom len 900€ (semester). Široké možnosti štipendií.

Čo získaš

Bakalárske štúdium na BISLE je postavené tak, aby naši študenti získali široký rozhľad, praktickú skúsenosť a dokázali sa uplatniť na trhu práce alebo pokračovali v štúdiu kdekoľvek vo svete!

Soft Skills

Mäkké zručnosti pre 21. storočie: Kritické myslenie, argumentácia, tvorivosť a logický úsudok

Zistíš, v čom vynikáš

Vďaka diskusiám o etických otázkach spoznáš samého/samú seba a teda aj to, čo chceš v živote dosiahnuť.

Angličtina

Výučba na BISLA v angličtine. Stačia základy – do roka ťa doučíme na akademickú úroveň

Ľudia

Kvalitnú školu definujú kvalitní profesori.
Naši učitelia a ich alma mater:

Príjmací pohovor

Pohovory prebiehajú osobne alebo cez Skype.
Ak sa chceš dozvedieť viac, zavolaj (0905 727-785),
alebo pošli email: [email protected]

Chceme vedieť, či máš naozaj záujem o seriózne štúdium. Encyklopedické znalosti nás nezaujímajú. Na to máme Wikipédiu.