Študuj kvalitne

Rozhodnutie dnes určí tvoje smerovanie na celý život.
Rozhodni sa správne! Ak si si nie istý/istá, sme vysoká škola, ktorá ti pomôže nájsť, v čom vynikáš. BISLA, ktorá sídli v Bratislave, ponúka kvalitné bakalárske štúdium v angličtine.

 

 

Podaj si prihlášku bezplatne

do 31. 8. 2024 (Akademický rok 2024/2025)

Ubytovanie:

BISLA ponúka ubytovanie pre študentov v Hoteli Astra (príjemné dvojlôžkové izby – 300€ za osobu/mesiac). Hotel zároveň ponúka možnosť mať raňajky a večeru za prijateľnú cenu. Hotel Astra sa nachádza 20 minút pešo od univerzity alebo 7 minút mestskou hromadnou dopravou. Pre viac informácií si pozrite web Hotelu Astra. Ak máte záujem, neváhajte nás kontaktovať na email: [email protected]

 Prečo Bisla ?

Získaj vedomosti zo sociálnych a humanitných vied a zaži skvelú atmosféru na našom kampuse. Okrem kvalitných kurzov v malých triedach (10-15 študentov), sa zdokonalíš aj v tzv. soft skills (intelektuálne a praktické zručnosti), ktoré sú v dnešnej dobe tak potrebné v zamestnaní a ďalšom štúdiu.

Zisti, čo ťa baví
Individuálny prístup
Semester v zahraničí
Na BISLE získaš všeobecný rozhľad vo filozofii a spoločenských vedách. Postupne sa rozhodneš, čomu sa chceš venovaťSemináre s osobným prístupom namiesto prednášok. Každý študent má svojho akademického poradcu (tútora).Hongkong, Holandsko (Maastricht, Tilburg), Petrohrad, Japonsko
ProstrediePokračuj ďalej
Nízke školné
 Historické centrum Bratislavy, moderná výbava, príjemná záhrada.Naši absolventi sú žiadaní: získaj dobrú prácu alebo pokračuj v štúdiu na popredných svetových univerzitách.Vďaka sponzorom len 900€ (semester). Široké možnosti štipendií.

Čo získaš

Bakalárske štúdium na BISLE je postavené tak, aby naši študenti získali široký rozhľad, praktickú skúsenosť a dokázali sa uplatniť na trhu práce alebo pokračovali v štúdiu kdekoľvek vo svete!

Soft Skills

Mäkké zručnosti pre 21. storočie: Kritické myslenie, argumentácia, tvorivosť a logický úsudok

Zistíš, v čom vynikáš

Vďaka diskusiám o etických otázkach spoznáš samého/samú seba a teda aj to, čo chceš v živote dosiahnuť.

Angličtina

Výučba na BISLA v angličtine. Stačia základy – do roka ťa doučíme na akademickú úroveň

Ľudia

Kvalitnú školu definujú kvalitní profesori.
Naši učitelia a ich alma mater:

Príjmací pohovor

Pohovory prebiehajú osobne alebo cez Skype.
Ak sa chceš dozvedieť viac, zavolaj (0905 727-785),
alebo pošli email: [email protected]

Chceme vedieť, či máš naozaj záujem o seriózne štúdium. Encyklopedické znalosti nás nezaujímajú. Na to máme Wikipédiu.